Trwa akcja “Oddaj Chwałę Bohaterom”

Pogoda nam nie straszna gdy trwają przygotowania do IX Edycji Oddaj Chwałę Bohaterom .

Tym razem pracowaliśmy na Cmentarzu w podkieleckich Kostomłotach gdzie spoczywają między innymi żołnierze Armii Krajowej z placówki Niewachlów, ale nie brakuje tam żołnierzy z września 1939 roku, odnaleźliśmy tam także grób Powstańca Warszawskiego.

Na odnalezionych grobach żołnierzy pojawiły się biało-czerwone opaski.
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji Oddaj Chwałę Bohaterom IX oraz przypominamy o zbiórce zniczy które możecie już przynosić do D3G-Fan Storę – Sklep Kibica Korony Kielce

Dziękujemy naszym patronom medialnym za włączenie się w IX edycję akcji Oddaj Chwałę Bohaterom.

Grupa Medialna Gruszka
Radio Kielce

Udostepnij na Facebook
Dodaj na Twitter
Kim jest nowy prezydent Argentyny

Javier nie jest zwolennikiem narkotyków, nazywa to samobójstwem, tylko raz palił marihuanę i pamięta, że dużo się śmiał. Cytując fragmenty z Biblii sądzi, że państwo jest wymysłem diabła. Wyznał, że jeśli miałby wybierać między państwem a mafią, wybrałby mafię.Czytaj więcej ..

Ameryka i Święto Dziękczynienia…

Święto Dziękczynienia, to najbardziej amerykańskie ze wszystkich świąt obchodzonych w tym kraju. To święto kultywujące więzi rodzinne, okazja do ogniskowania bliskości i wspólnej refleksji nad minionym rokiem i do podziękowania Bogu za otrzymane dary.Czytaj więcej ..

Kim jest Mike Johnson?

Po 3 tygodniach niesmacznych przepychanek pozycję spikera Kongresu USA objął skromny, uczciwy i uśmiechnięty człowiek. Wywołał szok i panikę kiedy w inauguracyjnym przemówieniu podziękował Bogu wyznając głęboką wiarę.Czytaj więcej ..

W tył zwrot

U zarania dziejów człowiek rozumny sformułował trzy zasady, do których podążał: dobroć, prawda i piękno. Z nimi utożsamiał Pana Boga, a z ich przeciwieństwami szatana.
Z postulatu dobroci wzięła się moralność, a ta z kolei dała początek prawu. Czytaj więcej ..

© 2023 Copyright: Grupa Medialna Gruszka

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments