Millerowi chwała za to co w kwestii Ukrainy powiada a środowiskom prawicowym sugeruję rozważenie z nim współpracy dla dobra państwa. Nie jest bowiem tak, że prawica ma monopol na prawdę a każdy wysiłek dla interesów państwa się liczy, także tych pochodzących z byłej nomenklatury.Czytaj więcej ..

Ukraina będzie nam wroga po wojnie podobnie jak była przed jej wybuchem. Ale rozumiejąc wyzwania z którymi Polska musi się zmierzyć winniśmy sobie właściwy balans w ocenie pomiędzy Ukraińcem wjeżdżającym autem na Morskie Oko i tym z budowy, za to wspierającym swoją rodzinę ciężką pracą w Polsce. Czytaj więcej ..