Żądamy Reparacji Za Niemieckie Zbrodnie

1 września 1939 r. agresją na Polskę rozpoczęła się najokrutniejsza w historii cywilizacji łacińskiej totalna wojna światowa. W 84-tą rocznicę tej hańby XX wieku kierujemy do Narodu Niemieckiego a na ręce Prezydenta Federalnego Franka-Waltera Steinmeiera apel wzywający władze RFN do realnego zadośćuczynienia za ogrom zbrodni osobowych i grabieży polskiego majątku publicznego i prywatnego. Kopię Apelu odczytamy i wręczymy Konsulowi RFN we Wrocławiu podczas pikiety przed Konsulatem.

Pikieta pod Konsulatem Generalnym RFN we Wrocławiu 1 września, na którym odczytano apel do narodu niemieckiego, a który organizatorzy przesłali na ręce Prezydenta Federalnego RFN.

Naród niemiecki za swoimi przywódcami, jak wskazują badania socjologów nazywa datę 8 maja 1945 r. “Dniem Wyzwolenia” w domyśle od nieokreślonych bliżej nazistów. Prawda jest całkowicie inna. Niemcy nawet po śmierci Hitlera i upadku Berlina zajadle się bronili przed “wyzwoleniem” i mordowali jeszcze w maju tysiące podludzi jak wtedy nazywali naszych przodków. Nawet w kilka lat po wojnie 1/3 Niemców uważała, że mordowanie Polaków i Żydów było konieczne i usprawiedliwione /sic!/.

Prezydenci i kanclerze RFN przepraszają nas za to co nam uczynili, ale zaraz zaznaczają, że nie są nam nic winni ! A to jest całkowita nieprawda, a długi należy spłacać.

Społeczność międzynarodowa, a szczególnie My Polacy tak okrutnie doświadczeni barbarzyńską okupacją nie możemy zapomnieć kto ten horror sprowadził na europejskie narody. Dlatego musimy oponować przeciw tej rewizjonistycznej narracji historycznej rządu niemieckiego, która od lat próbuje zrzucić odpowiedzialność za tę zbrodnię na inne narody w tym głównie na nas.

Apel podpisali przedstawiciele stowarzyszeń żyjących jeszcze Ofiar wojny i przedstawiciele Rodzin milionów polskich Ofiar.

Do Prezydenta Niemiec

Udostepnij na Facebook
Dodaj na Twitter
Odrażający brudni źli

Kampania wyborcza służyć mogłaby pokazaniu ludzkiej twarzy władzy ale również jej konkurentów. Nic podobnego się nie dzieje. O głosy zabiega się w inny sposób niż demonstrując troskę o Polskę i jej przyszłość ..Czytaj więcej ..

Lekcja z Wieruszowa

Prawybory w liczącym 8,5 tys mieszkańców a wraz z wiejską częścią gminy 14 tys. Wieruszowie, położonym dokładnie na dawnej granicy rozbiorowej (stąd wieloletnia zbieżność lokalnych wyników z ogólnopolskimi), pokazały, że nic w polskiej polityce nie jest przesądzone. Wynik głosowania mieszkańców różni się od rezultatów sondaży.Czytaj więcej ..

V Kolumna korupcji

Za miskę soczewicy biurokraci ze służb konsularnych sprzedawali nasze poczucie bezpieczeństwa. W aferze wizowej poraża nie tylko ogromna liczba nielegalnych imigrantów, którzy stali się jej beneficjentami wraz z urzędnikami wyzbytymi uczciwości i skrupułów – ale i niska taksa korupcyjna, jaką uiszczali. Czytaj więcej ..

© 2023 Copyright: Grupa Medialna Gruszka

Dodaj komentarz